Zeer ruime eengezinswoning (bj. 2007) met 4 verdiepingen en een handige bergzolder! Een geweldig mooi uitzicht over de polders. Mede dankzij het bruggetje over de Laak, bij het Laak sluisje loop je zo naar de meest populaire jogging en wandelroute van Vathorst. Met de mogelijkheid om uw eigen (elektrische) sloep (oplaadpunt voor de deur) aan te leggen. Uw kinderen; spelen, vissen, suppen, varen, zwemmen en schaatsen hier letterlijk voor de deur!
Het uitzicht op het water, de bedrijvigheid met mooi weer en het ruimtelijke groen, het geeft een heerlijk vakantiegevoel, maar ook binnen in dit type met een dwarskap-woning kom je die ruimtelijkheid tegen. Mede door de dwarskap voel je bij de voordeur al, als je omhoogkijkt, dat er in deze woning een hoop ruimte schuilgaat!
Deze woning heeft nu 5 slaapkamers maar u kunt er vrij eenvoudig bijv. 7 slaapkamers van maken door bijv. de woonkamer op de 1e verdieping te splitsen. Evt. een uitbouw van de woonkeuken maakt een grote woonkamer/ woonkeuken mogelijk. Hoeveel ruimte heeft u nodig?
Woonopp. Is nu 153m2 zonder de zolderverdieping! Daarnaast beschikt u over een eigen parkeerplaats, een zonnige tuin op het Zuidwesten en een gemeenschappelijk binnenterrein waar ook kinderen veilig onbezorgd kunnen spelen.
Deze woning is netjes afgewerkt met een lichte nieuwe L-vormige keuken met o.a. ingebouwde wasmachine/ droger, vaatwasser, inductiekookplaat met 1 gas wok brander, 2-ovens, Quooker hier kan dan ook het kook feest direct beginnen!
Loopt u even mee?
Begane grond: entree, hal, toilet met fontein, meterkast, tuingerichte woonkeuken met dubbele tuindeuren en lichte tegelvloer, de wanden zijn glad afgewerkt. Moderne witte hoekkeuken met inbouwapparatuur o.a. 2x oven, afwasmachine, losse rvs-koelkast met vrieskast, 4 pits inductiekookplaat met wok brander op gas, ingebouwde wasmachine/ droger combi, Quooker, afzuigkap en megagroot werkblad. De achtertuin is sfeervol aangelegd voorzien van elektrisch zonnescherm gelegen op het zuidwesten. Er is een hout hok voor het openhaard hout. Achterin de tuin bevindt zich de berging (met 220V) en een poort met toegang tot het gemeenschappelijke binnenterrein waar zich ook een eigen parkeerplaats bevindt.
1e verdieping: Woonkamer met aan beide zijden grote raampartijen met aan de voorzijde een frans balkon met dubbele deuren en vrij uitzicht over de waterpartij en prachtige polder. Aan de achterkant uitzicht over uw tuin en het binnenterrein. De wanden in de woonkamer zijn glad afgewerkt en de vloer is een fraaie houten vloer. De houtkachel is in het midden van de woonkamer geplaatst zodat eenieder er optimaal van kan genieten.
2e verdieping: Overloop, drie slaapkamers (circa 10, 9 en 7m2) allen voorzien van draai/kiepramen. De wanden zijn keurig afgewerkt en gedeeltelijk voorzien van behang. 1 slaapkamer is nu ingericht als inloopkast.
De badkamer is uitgevoerd met een glazen douchecabine, ligbad, wastafel, 2e hangtoilet en heerlijk daglicht via een raam.
3e verdieping: Overloop, 2 slaapkamers (circa 11 en 12m2), bergruimte met wasmachine/drogeraansluiting en zonneboiler. In de andere kamer is een vaste bergkast met zuinige HR combi-ketel.
Vanuit de overloop is er een luik met de vlizotrap, zo kom je op de bergvliering waar veel bergruimte is en hier zit de m.v. box.
De ligging in de jonge wijk Vathorst is rustig met alle faciliteiten in de nabije omgeving. O.a. winkelcentrum Vathorst, het NS-station, de bibliotheek, kinderopvang, basisscholen, voortgezet onderwijs, supermarkten, apotheek, sportvoorzieningen en een huisartsenpost op loopafstand. Het Kai Park en speelgelegenheden zijn letterlijk om de hoek.
Bijzonderheden: • energiezuinig A-label huis, bouwjaar 2007; • anker loze spouwmuren, goed (geluids)geïsoleerd; • lichte neutrale afwerking, gladde wanden • A28 en A1 zeer goed bereikbaar; • recente keuken • woonopp. 153 m2; • eigen parkeerplek op afgesloten binnenplaats. • unieke locatie met vrij uitzicht aan de rand van de polder; • het kindvriendelijke Kai park op loopafstand, hier is het heerlijk wonen en spelen voor oud en jong!
Interesse in deze woning? Bel voor een vrijblijvende afspraak!
Uw eigen NVM-aankoopmakelaar is natuurlijk ook van harte welkom!
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Lees de volledige omschrijving